LUSTRE LED
Lustre Illuminations
LI-50050 Decorative Post Top Light
Item Code: LI-50050-54 / LI-50050-75 / LI-50050-84
- Cast Aluminium Lighting Fixture
- Polycarbonate Diffuser & Silicon Rubber Gasket
- Corrosion and U.V Ray Resistant Coating
- Durable Stainless Steel Screws
Technical Data
Product Specifications
Product Specifications Data
| Attribute | Details |
|---|---|
| Lamp Type | 54W LED / 75W LED / 84W LED |
| Width | 435 mm |
| Height | 860 mm |
| Fixture Material | Cast Aluminium |
| Diffuser | Polycarbonate |
| Sealing | Silicon Rubber Gasket |
| Hardware | Stainless Steel Screws |
For bulk order quantity, technical documentation, and pricing, please send an enquiry.
More Products