LUSTRE LED
Lustre Illuminations
LI-50020 Decorative Post Top Light
Item Code: LI-50020-30 / LI-50020-36
- Cast Aluminium Lighting Fixture
- Polycarbonate Diffuser & Rubber Gasket
- Corrosion & UV Ray Resistant Coating
- Durable Stainless Steel Screws
Technical Data
Product Specifications
Product Specifications Data
| Attribute | Details |
|---|---|
| Lamp Type | 30W LED / 36W LED |
| Width | Ø290 mm |
| Height | 505 mm |
| Fixture Material | Cast Aluminium |
| Diffuser | Polycarbonate |
| Sealing | Rubber Gasket |
| Hardware | Stainless Steel Screws |
For bulk order quantity, dimensions and pricing, please send an enquiry.
More Products