LUSTRE LED
Lustre Illuminations
LI-50036-10 Decorative Post Top Light
Item Code: LI-50036-10 (LIPTF-10)
- Cast & Spun Aluminium Lighting Fixture
- Toughened Glass Diffuser
- Corrosion and UV Ray Resistant Coating
- Durable Stainless Steel Screws
Technical Data
Product Specifications
Product Specifications Data
| Attribute | Details |
|---|---|
| Lamp Type | 10W LED |
| Dimensions (Width) | 180 x 180 mm |
| Height | 240 mm |
| Fixture Material | Cast & Spun Aluminium |
| Diffuser | Toughened Glass |
| Hardware | Stainless Steel Screws |
| Coating | Corrosion & UV Ray Resistant |
For bulk order quantity, customized dimensions, and pricing, please send an enquiry.
More Products