LUSTRE LED
Lustre Illuminations
LI-50033-12 Decorative Post Top Light
Item Code: LI-50033-12 (LIPTF-12)
- Durable Aluminium Housing
- Protective Glass Protector
- Corrosion & UV Ray Resistant Coating
- High-Grade Stainless Steel Screws
Technical Data
Product Specifications
Product Specifications Data
| Attribute | Details |
|---|---|
| Lamp Type | 12W LED |
| Width | Ø280 mm |
| Height | 295 mm |
| Housing Material | Aluminium |
| Protector | Glass |
| Hardware | Stainless Steel Screws |
| Finish | Corrosion & UV Ray Resistant |
For bulk order quantity, dimensions and pricing, please send an enquiry.
More Products