LUSTRE LED
Lustre Illuminations
LI-50047 Decorative Post Top Light
Item Code: LI-50047-30 / LI-50047-36
- Cast Aluminium Lighting Fixture
- Polycarbonate Diffuser & Silicon Rubber Gasket
- Corrosion and UV Ray Resistant Coating
- Durable Stainless Steel Screws
Technical Data
Product Specifications
Product Specifications Data
| Attribute | Details |
|---|---|
| Lamp Type | 30W LED / 36W LED |
| Width | 360 mm |
| Height | 730 mm |
| Fixture Material | Cast Aluminium |
| Diffuser Material | Polycarbonate |
| Sealing | Silicon Rubber Gasket |
| Hardware | Stainless Steel Screw |
For bulk order quantity, technical data sheets, and pricing, please send an enquiry.
More Products