LUSTRE LED
Lustre Illuminations
LI-50022 Decorative Post Top Light
Item Code: LI-50022-36 / LI-50022-54
- Cast Aluminium Lighting Fixture
- Toughened Glass & Rubber Gasket
- Corrosion & UV Ray Resistant Coating
- Durable Stainless Steel Screws
Technical Data
Product Specifications
Product Specifications Data
| Attribute | Details |
|---|---|
| Lamp Type | 36W LED / 54W LED |
| Width | Ø290 mm |
| Height | 440 mm |
| Fixture Material | Cast Aluminium |
| Glass | Toughened Glass |
| Sealing | Rubber Gasket |
| Hardware | Stainless Steel Screws |
For bulk order quantity, dimensions and pricing, please send an enquiry.
More Products