LUSTRE LED
Lustre Illuminations
LI-72021-9 Burial Light
Item Code: LI-72021-9
- Cast Aluminium Housing
- Stainless Steel Top Cover
- Toughened Glass & Rubber Gasket
- High Power LED with Lens
Technical Data
Product Specifications
Product Specifications Data
| Attribute | Details |
|---|---|
| Lamp Type | 9W LED |
| Dimension | 300x90 mm |
| Recess Depth | 90 mm |
| Housing | Cast Aluminium |
| Top Cover | Stainless Steel |
| Glass | Toughened Glass |
| Sealing | Rubber Gasket |
For bulk order quantity, dimensions and pricing, please send an enquiry.
More Products